Zayıflamak ! Zayıflamak ! Zayıflamak !

Son dönemlerin en çok yakınılan problemlerinden. Değişen gelişen her şey beraberinde dengesiz beslenmeyi ve kilo almayı getirdi. Sağlığımızı hiçe saydığımız hazır gıdalardan dolayı toplumsal olarak obezite yolunda ilerliyoruz. Obezite çağın en ciddi hastalıklarından olmuşken bizler nasıl formumuzu koruyabilir ya da neler ile formumuza kavuşabiliriz arayışları ortaya çıkmıştır. Nasilzayiflarim.com sitesi olarak temel amacımız ücretsiz doğru zayıflama yöntemleri ile insanları tanıştırmak ve obezite konusunda bir nebze dahi olsa topluma fayda sağlamaktır.

Peki 10 günde 15 kilo verdiren bu diyet nasıl bir diyettir. Bu diyet bir bitki yardımıyla yapılmaktadır. Hemen herkesin mutfağında bulunan bir bitkiden bahsetmek istiyorum. teminatı zor olmayan kullanımı zor olmayan bir bitki.  Bu bitki ile zayıflamaya hatta 15 günde 10 kiloya kadar kilo vermeye hazır mısınız ?

Tabiki yediklerinize içtiklerinize her diyette olduğu gibi bunda da dikkat etmeniz gerekecek.  Ayrıca egzersiz yapmayı da unutmayınız.  Birazdan tarifini vereceğim bu çay tek başına mucizeler yaratmaz diyet eşliğinde uygulandağında 15 günde 10 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz.

Gelelim;

15 günde 10 kilo verdiren çayın Tarifine;

Bir bardak içine silme kaşık kimyon tohumu koyun ve su ekleyin.

Üzerini herhangi bir şeyle kapatın ve sabah olmasını bekleyin.

Sabah ise ilk işiniz akşamdan hazırladığınız bu karışımı kaynatıp süzmek olsun.  Daha sonra da içebiliriniz. 15 gün boyunca bu uygulamaya  devam edin. Daha sonra vücudunuzu dinlendirin. Sonra tekrar başlayabilirsiniz. Ama en az 10 gün dinlenin vacudunuz.

Peki Kimyon Tohumunun Başka ne gibi faydaları vardır ;

Güçlü bir antioksidandır.

Vitaminler açısından zengindir.

Şişkinlik ve gazı giderir

Sindirim sisteminin düzene girmesini sağlar

Hazımsızlığı iyi gelir

Kırmızı ete lezzet verir.

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6558 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.