Elma Sirkesi ile Zayıflama:

Nasilzayiflarim diyenlerin dikkatle okuyacağı bir yazı olacak. Muhtemelen elma sirkesinin diyetler yaparken destek olduğunu zayıflama konusunda vücudu etkilediğini duymuşsunuzdur.  Peki elma sirkesi ile zayıflamanın, 8 kiloyu 1 ayda verdiren bir uygulama olduğunu duyanınız oldu mu ?

Elma sirkesi ile zayıflama talebi olanlar için bu diyet oldukça basit ve uygulaması gereken bir diyet listesi de yok.  Yediklerinizin kilo almanıza yok açacak ağır gıdalar olmaması ihtiyacınızın fazlasında gıda tüketmemenizin yanı sıra sirke diyetini uygulamanız yeterli olacaktır.  Zayıflama konusunda çeşitli bilgiler sitemizin içerisinde zaten mevcut.

                Elma sirkesi ile zayıflama için uygulamanız gereken şudur;

1 ayda 8 kilo vermenize yardımcı olacak olan sirke diyeti formülü için gerekli malzemeler

4 bardak su

4 kaşık bal (yemek kaşığı)

4 kaşık Elma sirkesi (yemek kaşığı)

Elma sirkesi ile zayıflamak isteyenler !  bu malzemeleri cam şişeye koyun ve iyice karıştırın.  Hazırladığınız bu karışımı yemeklerden sonra yarım çay bardağı içebilirsiniz.  Kısa süre sonra sirke ile zayıfladığınızın farkına varacaksınız.

Elma sirkesi diyeti uygularken, uzak durmanız gereken şeyler;

Şeker, tuz, yağ, beyaz un ve içeriğinde katkı maddesi bulunan besinler. 1 ayda 8 kilo vermek için bazen özenli yemek yemek gerekir.

 

 

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6576 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.