Sipariş Vermek İçin – > Kayısı Form Çayı

Kayısı form çayı ile forma girmek gerçekten çok lezzetli olsa gerek.  Kayısının vücuda olan faydalarına hepimiz  vakıfızdır.  Kayısının içeriğinde yüksek miktarda beta ve karoten aktivite bulunur. Bu sayede kalp sağlığı için oldukça önemli bir meyvedir.  Lezzetli yapısıyla da tüketimi oldukça iştahla yapılır.

Peki kayısı form çayları ile zayıflamak mümkün mü ? Kayısı form çayları nasıl yapılır ? Hazır kayısı form çayı almak ile evde yapmanın farkı var mıdır ? Kayısı form çayı nasıl yapılır ?

Bu sorularınızın cevabı bu makalede

Kayısı içeriğinde bulunan A vitamini sayesinde güçlü bir antioksidan özelliği vardır. Kayısı form çayının en önemli özelliği sindirim sistemine destek sağlamasıdır.  Bağırsakların olağan şekilde çalışmasını , metabolizmanın hızlanmasını sağladığı için kayısı çayının zayıflama ya da çok fazla etkisi vardır. Metabolizmanın hızlanmasıyla forma girmeye yardımcı olan kayısı form çayları vücudu da zinde tutar.

Kabızlık problemi yüzünden kilo alanların kesinlikle kullanmalarını önereceğim bir çaydır kayısı form çayı. Bu sayede kilo almanızın en önemli sebebi olan sindirim sorunlarını çözmüş olacaksınız.  Her zayıflama çayında olduğu gibi kayısı form çayı da fazla tüketilmemelidir. Bağırsak tembelliğine yol açabilir.

Bi zararı var mıdır ?

Sık sık tuvalete gitme ihtiyacı  duyabilir kayısı form çayını tüketen bir kişi. Kayısı form çayında da bulunan diğer form çaylarında da bulunan sinameki, vücuttaki suyun atılmasını hızlandıracağından su tüketimi artırılmalıdır.  En uygun tüketim günde iki fincan şeklindedir.

Kayısı form çayı nasıl hazırlanır ?

Poşet çayları kullanmak pratik olma da evde yapmak daha farklı sonuç verecektir. Kayısı form çayı için 2 adet kuru kayısıyı parçalara bölerek  kaynayan suya ekleyin biraz kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın ve dinlenmeye bırakın. Çok tatsız olursa bal ile tatlandırabilirsiniz. Ama önerimiz bu şekilde tüketmenizdir.

Kayısı form çayını tüketmeye başladıktan sonra sizde ilk haftadan fark edeceksiniz. Belki ilk haftadan kilo kaybı yaşanmaz ama sindirim sisteminizin hareketlendiğini , yediklerinizi daha hızlı sindirdiğinizi farkedeceksiniz. Kayısı form çayı tüketirken su tüketmeyi de ihmal etmeyin.

 

Sipariş Vermek İçin – > Kayısı Form Çayı

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6113 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.