Leblebinin  tokluk verdiğinizi hepimiz biliriz. Bekli aramızda daha önce bu diyeti uygulayan ya da benzer bir diyet yapan olmuştur. E madem leblebi tokluk veriyor neden bunu konu alıp diyet uygulaması olarak değerlendirmeyelim?

Leblebi ile zayıflamak bol bol leblebi temin edebilirsiniz evinize.

Ara öğünlerde günlük almamız gereken kalori miktarını aştığımızda farkında olmadan kilo aldığımız için leblebi ile bu durumu dengelemeyi hedefliyoruz.  Abur cubur sevdalıları için ara öğünleri boş geçmek oldukça zordur. Leblebi diyeti bu konuda bize destek olacaktır. Ara öğünlerde  tüketeceğiniz leblebi ve ardından içeceğiniz bol su sizi tok tutacak ve ara öğünlerde başka abur cubur yemenizi engelleyecektir.  Hatta sağlıklı beslenmeye yönelik bir adım atmış olacaksınız.

100 gr leblebi sadece 175 kalori içermektedir.  Mide öz suyun aldığı için tüketildiğinde tokluk hissi vermektedir. Yeme isteğiniz azalacağı için kilo verimi yaşayacaksınız.  Yanında başka bir diyette uygulayabilirsiniz hatta leblebi tüketmeniz diğer diyetleri uygulamanızı kolaylaştıracağı için zayıflamak kaçınılmaz olacaktır. Ara öğünlerde leblebi tüketin ve tok kalın. Böylelikle zayıflamaya başlayın

 

 

 

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 627 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.