Rus diyeti ile zayıflama uygulaması etkili bir uygulamadır. Rus diyeti ile zayıflamayan çalışanların 2 ayda 15 kiloya kadar kilo kaybı yaşadıkları görülmüştür. Hedefinize göre uzatabilirsiniz diyet uygulamasını.  Zayıflamak isteyenlerin yeni trendi olmayı başarmış rus diyeti ile arzuladığınız bedene kısa sürede kavuşabilirsiniz. Şok diyeti olarak bilinen  rus diyeti dünya çapında uygulanan bir diyettir.

Rus diyeti için bir diyet listesi mevcuttur.  Disiplin isteyen bir zayıflama uygulamasıdır. Diğer zayıflama programları gibi istikrar isteyen bir diyettir.

Rus diyetinde yenmemesi gerek besinler vardır. Birazdan listeleyeceğim yiyecekleri tüketmeniz gerekecek. Biraz zor olsa da zayıflamak istiyorsak biraz sıkıntı çekebiliriz.

Rus diyeti ile zayıflama programında yenilmesi gerekenler ?

7 günlük rus diyeti boyunca tüketilmesi gereken gıdaları şu şekilde belirtelim.

  1. Gün az yağlı 1 litre süt
  2. Gün şekersiz maden suyu 1lt
  3. Gün boyunca 200 gr peynir ve 800 ml şekersiz maden suyu
  4. Gün 200 gr haşlanmış tavuk veya kırmızı et, 800 ml şekersiz maden suyu
  5. Gün boyunca elma 1 kilo
  6. Gün boyunca 1 litre kefir ya da yağsız yoğurt
  7. 1 litre süt. Gün boyunca

Rus diyeti ile zayıflamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir husus var. Bu diyeti bünyesi sağlam sağlıklı insanlara öneriyoruz. Çünkü okuduğunuz gibi bu bir şok diyetidir. Çeşitli rahatsızlığı olanların bunu uygulaması sağlığa zararlı olabilir. Zayıflama konusunca oldukça iddialı olan rus diyetini uygularken önce sağlığınızı düşünmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 1151 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.