Sarımsaklı çay ile zayıflama

Sarımsağın vücuda olan faydaları saymakla bitmez elbette. Saçlara dişlere iltihaplı rahatsızlıklara… bitiremeyiz. Zayıflama konusunda da sarımsak son dönemlerin popüler zayıflama diyetleri arasında yerini aldı.  Sarımsak bir insanı nasıl zayıflatır ? Sarımsakla zayıflamak isteyenler nasıl yapıyor. Sarımsağın kokusu oluyor mu zayıflama uygulamasında gibi sorularınız cevaplarını bu makalede vereceğim.

Sarımsak bilindiği üzere tek başına yemesi güç bir bitkidir. Bu uygulayacağınız zayıflama suyunda da sarımsağı tek başına yemeyeceksiniz. Özel bir karışım yapıp suyu içeceksiniz.

Sarımsaklı zayıflama çayı için gereken malzemeler.

  • 3 -5 diş sarımsak
  • Yarım bardak limon suyu
  • 5 parça kadar da zencefil

Bu özel zayıflama çayı için öncelikle zencefili rendeleyiniz. Sarımsakları ezerek ikisini harmanlayınız. Hazırlanan karışımı limon suyuna ekleyerek bu karışımı kaynatınız.  Zayıflatıcı sarımsak çayına fazladan limon ilave ederek de içebilirsiniz.

Sarımsakla yapılan zayıflama çayı nasıl içilir?

Zayıflamaya destek veren sarımsaklı zayıflama çayı günde iki defa sabah ve akşam birer bardak tüketebilirsiniz. En fazla 1 litre içilmelidir. Fazlası zarardır. Açlık ve tokluk arasında kaldığınız o durumda içiniz. Ne çok fazla aç ne de çok fazla tokken içilmemeli.

Zayıflama çayı olarak ortalama 4 ila 5 kilo verdirebilen sarımsaklı zayıflama çayı oldukça iddialı sonuçlara imza atmıştır. Zayıflama çayları arasında favoriler kısmında yerini almıştır. Deneyenler beğeniyor ve öneriyor.

Yağ yakımı, bel inceltme, basen de incelme ve hızlı kilo vermek isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir yöntemdir.

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6594 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.