Beslenme Sağlık

Sayarak Zayıflama

Vücudunuzun kaliteli bir yaşam sürebilmesi için öncelikle vücudunuzun ihtiyacını iyi bilmeniz gerekiyor. Yeni trendlerden biri olan Sayarak Zayıflama uygulamasından bahsetmek isterim. DR.  Ayça Kaya’nın yöntemi olan Sayarak Zayıflama hakkında aktaracağım bilgiler işinize yaracak görünüyor. Sayarak Zayıflama yöntemini tek cümle ile şöyle açıklayabilirim. Her şeyi yediğinizi ama günden güne kilo verdiğinizi düşünün J

Kafanız karışmış olabilir bu nasıl mümkün diye. Sayarak Zayıflama yönetimi ile mümkün. Doktor Ayça Kaya akşam yemeğinin kalorisinin düşük olması konusunda uyarılarda bulunuyor. Sayarak Zayıflama ile 2 hafta da kilo verebileceğimizi de ekliyor.  DR. Ayça Kaya Sayarak Zayıflama yöntemini bularak kişilerin kendi kilo kontrollerini ömürleri  boyunca kendilerinin yapabileceğini söylüyor. Sayarak Zayıflama yönetimi hangi öğünde neyi ne kadar yiyeceğiniz konusunda bilgi vermektedir.  Sayarak Zayıflama ismi de buradan gelmektedir.

Kişiye diyet yapmayı değil kilo vermeyi öğreten Sayarak Zayıflama Yöntemi son zamanlar da çok popüler bir yöntem halini aldı. 7 günlük bir program olan Sayarak Zayıflama uygulamasını istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Hatta diyet statüsüne girmediği için hayatınız boyunca uygulayabileceğiniz bir yöntemdir Sayarak Zayıflama.

Şişmanlığın çok faktörlü bir hastalık olduğunu düşünen Dr. Ayça Kaya Sayarak zayıflama yönetimi ile toplum sağlığına güzel bir yöntem daha kazandırmıştır. Üzerinde durulan konu ise günlük alınan kalorinin öğünlere paylaştırılmasıdır. Günlük alınan kalorinin Sabah %50 öğle %36 akşam ise %14 şeklinde bir kalori paylaştırılması ile oluşturulan Sayarak Zayıflama yöntemine sadık kalarak devam ettiren şahıslarda 3 ayda 10 kiloya kadar kilo verme görülmüş. Sayın Dr. Ayça Kaya’ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

About the author

Mabella Kozmetik