KULLANICI YORUMUDUR

 

Selülit jeli deyince sizi bilmiyorum ama benim aklıma CC-Ekstra jel geliyor. Çünkü selülitlerimden artık bıkkınlık gelmişti denemediğimi yöntem kalmamıştı ki tesadüfen çok fazla internetten araştırınca kenar da köşe de reklamı çıkmaya başladı selülit jeli cc- Ekstra jel . İster istemez kurcalama ihtiyacı duydum bu selülit jelini. Selülit jeli dediğime bakmayın. Sadece selülit değil çatlak  ve karın bölgesinde oluşan doğumdan hatıra kalan sarkıklarda da kullanılıyormuş. Çok şükür benim öyle  çatlak kırışıklık gibi problemlerim yok sadece bacaklarımda biraz selülit vardı. Ama çok fazla kafama takmaya başlamıştım. Tabi çevremdekilerin tepkileri de oldukça sinirimi bozuyordu. Yazın gelmesine de az kalmış artık ciddi estetik ameliyatlarına da yatırabilecek param da yoktu. İyi ki CC – Ekstra jel ile karşılaşmışım.

İnceledim ilk başta fiyatı biraz yüksek geldi selülit jelinin daha sonra  inceledim kullanıcı yorumlarına falan baktım. İnsanlar memnun çok az sayı da memnun olmayan var. Selülit jeli almaya karar verdim yani  CC- Ekstra jeli aldım 50 tl falandı galiba. Neyse kargo çok sürmedi geldi.  İki gün içinde ürün elimdeydi yani. Sonra hemen geldiği akşam kullanım talimatlarına uyarak selülit jelini kullanmaya başladım. İnanılmaz bir yakma hissi vardı. Bi an korktum neler oluyor diye. Sanki bacaklarıma mentol sürmüşüm gibi bir his hem çok soğuk hem de çok sıcak.  Ama cildimde bir tahriş yapmadı o yüzden kullanmaya devam ettim. Bir haftadan sonra etkisini göstermeye başladı selülit jeli. Bazen günde bir kere bazen iki kere yapıyordum ve iki kutu selülit jeliyle selülitlerimden kurtuldum. Ama tabi bundan sonrası spor yapmaya bakıyor sizlere de gönülden önerebilirim. Selülit jeli olan cc- ekstra jeli !

Yani internete girdiğimizde onlarca hatta yüzlerce selülit jeli var insan hangisine güveneceğini bilemiyor. Üstelik öyle ucuz rakam da değiller. O yüzden daha önce kullanılmış insanlar tarafından beğenilmiş ürünleri tercih etmek en doğrusu. Selülit jeli konusunda artık herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğim bir ürün oldu CC – Ekstra Selülit  ve çatlak jeli.

 

 

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6552 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.