Yoğurt ile 7 günde 7 kilo zayıflama

Yoğurt diyeti bir şok diyetidir. Yoğurt fermantasyona uğramış bir süt ürünüdür. Bu ürünler bağırsakların rahat çalışmasını metabolizmanın hızlanmasını sağlayan etkili besinlerdir.

100 gr yoğurdun kalorisi sadece 58 dir. 7 günde 7 kilo diyeti ile zayıflamak isteyenler için bir menü yoktur.  Yoğurt ile zayıflama için sadece günden güne besleneceğiniz gıdalardan bahseder. Gün boyu bunlarla beslenebileceğiniz şekilde uygulanır.

Kişisel ihtiyaç ve bünyeler değişiklik göstereceği için bu diyet ya da başka bir diyeti doktorunuza danışarak uygulayabilirsiniz. Böylelikle kafanızda soru işareti kalmadan zayıflayabilirsiniz. 7 günlük diyet programından bahsedelim.

7 günde 7 kilo verdiren yoğurt uygulaması listesi

  1. Gün: 6 su bardağı yoğurt, 5 adet haşlanmış patates
  2. Gün: 6 su bardağı yoğurt, 200 gr haşlanmış tavuk eti
  3. Gün: 6 su bardağı yoğurt, 200 gr dana eti
  4. Gün: 6 su bardağı yoğurt, 200 gr balık
  5. Gün: Doyana kadar meyve ve sebze ayrıca 6 su bardağı yoğurt. ( üzüm ve muz hariç, meyvelerle yoğurdu aynı arada tüketmeyin aralıklı olsun)
  6. Gün: 1 Kilo Yoğurt
  7. Gün: 1 Kilo Yoğurt

Diyet boyunca kahvaltıları yoğurt ile geçirmenizi tavsiye ederiz öğle ve akşamlar için ise et patates şeklinde beslenebilirsiniz. Bu uygulamayı hiç eksiksiz düzenli bir şekilde yaptığınız sürece muhakkak sonuç alırsınız. Kişiden kişiye değişiklik gösterebilir elbette ama azimle uygulayanların çoğu memnun. Zayıflamak için yoğurdu hayatınızda muhakkak bulundurun. Yoğurt ile zayıflamak oldukça kolay. Yoğurt vücuda destek olur metabolizmayı hızlandırır. Buna bağlı olarak kilo kaybı sağlanır.

 

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 11486 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.