Zayıflama hapının ne kadar ürkütücü olduğu hep söylenir. Zayıflama hapından öldü hastanelik oldu benzeri haberleri hep duyuyoruz .

acaba gerçekten Zayıflama hapları mı tek suçlu.
Ben seneler önce kilolarımdan oldukça rahatsız olduğum bir dönemde bir ürünle karşılaştım. Zayıflama hapı olarak da diyebiliriz buna.

Hapı almaya korkmuyor değildim ama kilolarımdanda bi okadar rahatsızdım.

Sonunda firmayı aradım ve zayıflama hapı hakkında bilgi almak istediğimi söyledim gayet açık bir şekilde zayıflama hapı hakkında bana gerekli bilgileri aktardı.

İçime sinmedi ama yine de denemek istedim. Zayıflama hapını sipariş verdim ve 2 günde elime geçti hemen ertesi sabah kullanmaya başladım.

Temsilcinin anlattığı gibi daha ilk günden tokluk hissi yaşamaya başladım. İlk hafta biraz başımı ağrıttı ama bunun ilk hafta için normal olduğunu söyledi bana.

Gerçi haklıda sonuçta vücuda hiç bilmediği bir ürün giriyor tepkisi bir şekilde ortaya çıkar elbet  önemli olan dikkatli kullanmak bence zayıflama haplarını tabi birde merdiven altı ürünlerden uzak durmak lazım. İnsanın canı bu kadar ucuz olmamalı.

Hem sağlıklı kilo vermek istiyorsun hem ucuz olsun istiyorsun. Hayatım boyunca ucuz maldan korkmuşumdur. Kaldı ki o kadar ölüm haberi varken hala ucuz zayıflama haplarına koşanlar var. Anlam veremiyorum açıkçası. Sen tüketici olarak uyanık olmazsan kendi sağlığını düşünmezsen başkaları neden düşünsün.

İnsan önce kendini bilmeli sadece zayıflama hapı için demiyorum ki her konuda bu böyledir.
O yüzden bence gıda takviyeleri amacıyla üretilmiş zayıflama haplarını bilinçli bir şekilde kullanmak zarar değil yarar sağlar. E sonuçta diyetle ya da sporla kilo veremeyen insanlar var ben varlığından memnunum zayıflama ürünlerinin.

Kullandığım üründen de çok güzel sonuçlar aldım. İdeal kiloma kavuştum şimdi de formumu korumak için ara da bir alıyorum o ürünü. Önce araştırıyorum soruşturuyorum sonra sipariş veriyorum. İnce olmak o kadar da hayal değil.

İsteğim kıyafeti alıyor isteğim yemeği yiyebiliyorum tabi ölçüsünü kaçırmadın. Zayıflama hapı öldürmez bilinçsiz hareket öldürür diyerek bu konuyla alakalı bilgilerimi de paylaşmak istedim.

Yazar Hakkında

Tuğba Şaşmaz

Yorum Yap

Bu sayfa 1 ayda 6582 kez ziyaretçiler tarfından görüntülendi.